Місія компанії
УманьХімТрейд

зробити українську продукцію конкурентною на світовому ринку, постачаючи найбільш якісну сировину підприємствам за конкурентною ціною.

Історія
УманьХімТрейд

 • СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ

  2013

  Початок нашої історії було покладено у січні 2013 року двома ентузіастами, для яких спільна справа була, радше хобі. Обсяги продажу того періоду були незначними: п'ять, десять кілограмів, а іноді й один. Але амбіції взяли гору, і бажання розвинути це «захоплення» в серйозну справу почало потроху реалізовуватись.

 • 2014 рік увійшов до історії як рік змін на державному рівні.
  Тоді змінювалася економічна та політична ситуація, і це не могло не торкнутися нашої компанії.
  Продаючи товар за курсом долара до гривні 1:8, нам доводилося віддавати постачальникам у кілька разів більше (за курсом 1 до 20).
  Березнева криза завдала відчутного удару, але це тільки додало сил і прагнення йти вгору і вперед.

  КРИЗА

  2014
 • ПРОРИВ

  2015

  І вже у 2015 році з'явилася можливість пожинати перші плоди нелегких та скрупульозних зусиль. Це був перший відчутний та стабільний прибуток, який принесли обороти компанії, перший значний успіх, ми вистояли! Економічна ситуація в країні починала потроху стабілізуватись, а у нашої компанії з'явилися перші серйозні клієнти.

 • 2016 приніс у нашу команду серйозних гравців, завдяки яким стався другий великий прорив. В нашій компанії з'явився новий просторий офіс.
  Сміливість і завзятість допомогли не зупинятися на досягнутому, а йти вперед, стаючи першовідкривачами та йдучи на ризик у нових незвіданих раніше напрямках. Ми ставили нові грандіозні цілі, крок за кроком підкорюючи нові вершини бізнесу.
  А головне – ринок нашої продукції став помітно розширюватися.

  ПРОРИВ №2

  2016
 • СТАБІЛІЗАЦІЯ

  2017

  І вже в січні 2017 року виникла потреба розширити асортимент продукції, виводячи на ринок дедалі більше найменувань. Такий стрибок дозволив розширити штат, набравши нових спеціалістів у команду.
  Систематизація процесів дозволила набрати обертів з продажу, яких раніше не було.

 • Наступний 2018 приніс нові успіхи, команда продовжила зростати, збільшившись до 18 співробітників. Це вплинуло на продуктивність, з'явилися нові клієнти. Зростання, що відбувається бурхливими темпами, змушує рік від року дивитися сміливіше в майбутнє, підкорювати нові висоти. Тепер компанія переїхала до ще більшого офісу, який став базою для збільшеного штату. І це, безперечно, лише підготовка до чергового прориву!

  ПІДГОТОВКА ДО ПРОРИВУ

  2018
 • СИСТЕМАТИЗАЦІЯ

  2019

  Рік стабілізації, налагодження процесів.

 • Збільшення обертів продажу, так званий новий прорив.

  ПОЧАТОК ЕПІДЕМІЇ COVID

  2020
 • ПОСИЛЕННЯ КОМАНДИ

  2021

  В цей період часу найняли нових людей, почали приділяти увагу навчанню команди.

 • Початок війни.
  Водночас продовження активної роботи на ринку, утримання позицій.
  Рік для компанії завершився з прибутком в декілька відсотків.

  ВЕЛИКА КРИЗА

  2022
 • РОЗШИРЕННЯ ГЕОГРАФІЇ

  2023

  Дуже активно розвиваємо і вкладаємось в команду.
  Рік нових перемог та розширення території географії роботи.
  Розширення портфоліо. Укріплення на ринку.
  Підготовка до нового прориву в умовах кризи України.

Компанія УХТ стала лауреатом премії «Бізнес року 2023» від Ukrainian Business Awards.

Відзнака від UKRAINIAN BUSINESS AWARDS є результатом ретельного аналізу нашої діяльності експертною комісією UBA, що проводить щорічне дослідження компаній представлених на рину. Нагорода є підтвердженням високої якості наших послуг. Ми пишаємося тим, що можемо забезпечити ефективну співпрацю нашим клієнтам.

Компанія є членами Асоціації Парфумерії та Косметики України.

Наша участь в цій асоціації дозволяє нам активно співпрацювати з науковими установами, громадськими організаціями та державними структурами для підвищення якості косметичної продукції та сприяти сталому розвитку галузі.

Адреса
бульвар Вацлава Гавела, 6з, Київ, Україна, 03124